Verstappen lekko laczony z McLarenem, ale rozmowy to tylko wzajemne wybadanie sie
Max Verstappen jest teraz łączony z McLarenem. Serwis Formuły 1 potwierdził wczoraj, że przedstawiciele Holendra rozmawiali z Zakiem Brownem, ale było to wzajemne wybadanie się. Nic nie wskazuje na to, aby McLaren miał zmieniać skład, są zadowoleni z Norrisa i Piastriego. #F1PL pic.x.com/45cYM7YAkO

